Ве молиме користете го овој идентификатор да го цитирате или поврзете овој запис: http://hdl.handle.net/20.500.12188/3891
Наслов: Хируршко-ортодонтски третман на импактираните максиларни канини
Authors: Илиев Т, Милошевиќ С, Орданоски П.
Issue Date: 1982
Source: Макед Стоматол Прегл 1982; 6(1):91-4.
URI: http://hdl.handle.net/20.500.12188/3891
Appears in Collections:Faculty of Dentistry: Articles

Прикажи целосна запис

Page view(s)

4
Last Week
0
Last month
checked on 29.3.2025

Google ScholarTM

Проверете


Записите во DSpace се заштитени со авторски права, со сите права задржани, освен ако не е поинаку наведено.