Ве молиме користете го овој идентификатор да го цитирате или поврзете овој запис: http://hdl.handle.net/20.500.12188/3177
Наслов: Рационални приступ редукцији зубновиличних малоклузија
Authors: Бојаџиев Т, Серафимова-Теодосиевска С.
Issue Date: 1982
Source: Билт УОЈ 1982; 15(1):47-53.
URI: http://hdl.handle.net/20.500.12188/3177
Appears in Collections:Faculty of Dentistry: Articles

Прикажи целосна запис

Page view(s)

18
Last Week
0
Last month
checked on 29.3.2025

Google ScholarTM

Проверете


Записите во DSpace се заштитени со авторски права, со сите права задржани, освен ако не е поинаку наведено.