Ве молиме користете го овој идентификатор да го цитирате или поврзете овој запис:
http://hdl.handle.net/20.500.12188/3956
Наслов: | Хируршки третман на трауматизирани заби | Authors: | Јанев Ј. | Issue Date: | 1985 | Source: | Макед Стоматол Прегл 1985; 9(3-4):80-7. | URI: | http://hdl.handle.net/20.500.12188/3956 |
Appears in Collections: | Faculty of Dentistry: Articles |
Прикажи целосна запис
Записите во DSpace се заштитени со авторски права, со сите права задржани, освен ако не е поинаку наведено.