Ве молиме користете го овој идентификатор да го цитирате или поврзете овој запис:
http://hdl.handle.net/20.500.12188/2975
Наслов: | Стабилизација на расклатени заби со фикснопротетички конструкции | Authors: | Бајевска Ј Мирчев Е Капушевска Б Јовановски А Сотировиќ М. | Issue Date: | 1999 | Source: | Макед Стоматол Прегл 1999; 23(1-4): 48-52. | URI: | http://hdl.handle.net/20.500.12188/2975 |
Appears in Collections: | Faculty of Dentistry: Articles |
Прикажи целосна запис
Записите во DSpace се заштитени со авторски права, со сите права задржани, освен ако не е поинаку наведено.