Ве молиме користете го овој идентификатор да го цитирате или поврзете овој запис: http://hdl.handle.net/20.500.12188/18415
Наслов: Фокалните дентогени инфекции во детска возраст
Authors: Јанкуловска М, Ѓуркова-Ангеловска Б, Павлевска М, Ѓоргиевска Е, Апостолска С, Венинов Т.
Issue Date: 2010
Publisher: МСП, 2010; 34 (3-4): 227-231
URI: http://hdl.handle.net/20.500.12188/18415
Appears in Collections:Faculty of Dentistry: Articles

Прикажи целосна запис

Page view(s)

15
Last Week
0
Last month
0
checked on 9.11.2024

Google ScholarTM

Проверете


Записите во DSpace се заштитени со авторски права, со сите права задржани, освен ако не е поинаку наведено.